Woodnotes Avenue
Kalustetukku

Kylpyhuoneesta oma pieni SPA

Kylpyhuoneen ei tarvitse olla vain paikka, jossa käydään peseytymässä. Se voi olla kokonaisvaltainen rentoutumistila. Kun päivän hiki on pesty pois on aika istahtaa hetkeksi alas ja olla miettimättä yhtään mitään. Tuoksukynttilä pehmentää tunnelmaa ja luo tilaan miellyttävän tuoksun. Siemaile lasista tuorepuristettua appelsiinimehua ja nauti. Luo kylpyhuoneeseen puitteet, jotka muodostavat sinne miellyttävän ilmapiirin. Esimerkiksi vaaleaan tilaan saat lämpöä ja kylpylämäistä tunnelmaa puisilla matoilla ja koriste-elementeille. Mikäli neliöt riittää, tuo kylpyhuoneeseen tuoli, jossa on mukava istua. Valaistus on myös tärkeässä roolissa. Kynttilöillä saat helposti ihanaa tunnelmaa tilaan. Anna itsellesi hetki aikaa, pysähdy ja nauti. Tämä kylpyhuone on sisustettu Gustavsberg kylpyhuonekalusteilla. Lisätietoja tuotteista saat Gustavsberg -verkkosivuilta.

1 kommentti

  • Valoisa ja avara. kivasti liikkumatilaa ja tuolit rentoutumista varten ovat plussaa!

Kommentoi

 

 

 

Bacsac kangasruukku
Bacsac kangasruukku
49,00 €
Osta täältä
Eva Solo puutarhatuli
Eva Solo puutarhatuli
55,00 €
Osta täältä
Menu Pin pöytä
Menu Pin pöytä
100,00 €
Osta täältä
AJ City Hall herätyskello
AJ City Hall herätyskello
95,00 €
Osta täältä
Ferm Living Calendar sisustustarra
Ferm Living Calendar sisustustarra
86,50 €
Osta täältä
Ferm Livin Car seinävalaisin
Ferm Living Car seinävalaisin
68,85 €
Osta täältä

Sisustussuunnittelijoita

Alla muutamia suomalaisia sisustussuunnittelijoita. Mikäli haluat omia töitäsi esiteltäväksi sivustolla, ota yhteyttä sähköpostilla info@sisustusblogi.fi. Myös uutuustuotteet ja innovatiiviset sisustusratkaisut ovat erittäin tervetulleita!
Anna Herold

Anna Herold - London SW3

Seuraamme sisustussuunnittelija Anna Heroldin matkaa Lontoon sisustusmaailman, -paikkoihin, -ihmisiin ja -ilmiöihin. Luvassa on paljon mielenkiintoista luettavaa ja nähtävää.
Siirry Annan blogiin
Milla Alftan

Milla Alftan

Milla Alftan on erikoistunut kotien, liiketilojen ja lavastusten suunnitteluun. Hän on toteuttanut projekteja mm. perheille, tv-yhtiöille, lehdille ja myymälöille.
Tutustu Millan töihin


Metallikori Bucket
56,00 €
Osta täältä
Nud Extend jatkojohto
33,00 €
Osta täältä
Fatboy Jacket
169,00 €
Osta täältä
Calabash P2 valaisin
290,00 €
Osta täältä
Stacked hyllymoduuli
169,00 €
Osta täältä
S&B keittiöpyyhkeet
19,00 €
Osta täältä
Copyright © 2012 Sisustusblogi.fi       Palvelussa esiintyvien kuvien oikeudet kuuluvat niiden kuvaajille tai erikseen mainituille omistajille.