Eva Solo kylpyhuonetarvikkeita

Kylpyhuoneessa tarvitaan kaikenlaisia kiinnikkeitä ja pientarpeistoa, jotta arjen askareet sujuvat helposti ja siististi. Tässä muutamia tyylikkäitä Eva Solo tuotteita, joilla saat kylpyhuoneeseen aikaan yhtenäisen ilmeen. Kun wc-harja, koukut, pyyhetelineet, saippuapullot ja muu pientarpeisto on linjassa toistensa kanssa, kokonaisuus näyttää harmoniselta. Tämän jälkeen saat helposti lisättyä tilan tunnelmaa värikkäillä tekstiileillä. Katso lisää Eva Solo tuotteita FinnishDesignShop -verkkokaupassa

Jaa tämä juttu:
Finlayson x Original Long Drink laudeliina
Finlayson x Original Long Drink laudeliinat tuovat ripauksen pirteää turkoosia väriä saunaan, joka sopii täydellisesti suomalaiseen sielunmaisemaan.
Finlayson Ruoko pussilakanat
Finlayson Ruoko pussilakanat ja pyyhkeet tuovat ryhdikästä ilmettä kodin sisustukseen.
NJRD Stripes pyyhkeet
Raidalliset NJRD Stripes kylpypyyhkeet viimeistelevät rentouttavan kylpyhetken.
Finlayson Tamminiemi saunatekstiilit
Finlayson Tamminiemi-saunatuotesarja tuo perinteisen tunnelmallisia tekstiileitä saunaan ja kylpytiloihin. Materiaalina on käytetty kestävää ja miellyttävän pehmeän tuntuista puuvillapellavaa.